Język
O firmie

Nie Banals to firma stworzona przez kobietę, strzelca sportowego, zawodnika oraz instruktora dla innych kobiet, które chcą wejść w świat strzelecki miękko i przyjemnie. 

Zaprojektowane rękodzieła są odpowiedzią na potrzeby zawodnicze, ale także kobiece, bo za progiem strzelnicy nie stajemy się mężczyznami i nadal chcemy wyglądać i czuć się dobrze. Kolorowe pokrowce na broń są także zachętą do otworzenia się na pozytywną stronę strzelectwa, psychologię sportu i odczarowanie istniejącego już w sklepach, smutnego w kolorach asortymentu, bo kolor ma znaczenie i wpływa na nasze nastawienie. Z kolei kobiece spodnie strzeleckie z cordury zapewniają ergonomię podjęcia broni z kabury i są absolutnie jedynym takim produktem na rynku. Wreszcie coś solidnego do treningów i startów dla kobiet, które się nie oszczędzają.

Oferowane produkty to europejskie dzieło. Projektowane i szyte w Polsce z najlepszych dostępnych materiałów. Niektóre nasze produkty są dostępne od ręki, na niektóre trzeba chwilę poczekać, a inne możemy zaprojektować razem pod Twoje potrzeby.

Jesteśmy otwarci, rozwijamy się, chcemy coś zmienić nie tylko na strzelnicach, ale także w postrzeganiu naszego sportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl